Recepta na tabletkę „dzień po” w kilka minut

Potrzebujesz pilnie uzyskać receptę na tabletkę „dzień po”? Nie możesz skontaktować się ze swoim ginekologiem lub lekarzem pierwszego kontaktu, a także chcesz zaoszczędzić swój czas i ograniczyć stres? Receptę na taki preparat możesz na szczęście uzyskać również online, za pośrednictwem platformy haloDoctor.pl, z której każdego miesiąca korzysta ponad 200 tys. pacjentów. Co należy zrobić, aby sprawnie ją otrzymać?

 

Szybka rejestracja u lekarza

 

Duża grupa spośród 5 tys. lekarzy oferujących swoją pomoc poprzez haloDoctor.pl oferuje również możliwość wypisania e-Recepty, w tym także na antykoncepcję awaryjną. Pierwszym krokiem jest znalezienie takiego lekarza. Aby to zrobić, wystarczy wejść na haloDoctor.pl i sprawdzić na stronie głównej dostępnych online specjalistów.

 

Można również kliknąć w zakładkę „Specjalizacje” w górnej części witryny i znaleźć ginekologa lub lekarza rodzinnego, który wypisze receptę na tabletkę „dzień po”. Następny etap to wybranie godziny e-Wizyty, przy czym w przypadku antykoncepcji awaryjnej liczy jak najszybszy czas jej przyjęcia. Właśnie dlatego większość kobiet nie chce czekać i rezerwuje konsultację u lekarza dostępnego online lub w ciągu najbliższych godzin.

 

Wypełnienie formularza

 

Po wybraniu godziny konsultacji pacjentka jest przekierowywana do formularza, w którym należy wpisać dane osobowe, a także krótko przedstawić problem, z którym zgłasza się do lekarza. Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się”, e-Wizyta jest zapisywana w systemie i można już tylko oczekiwać godziny konsultacji.

 

Uzyskanie recepty na tabletkę „dzień po”

 

Po krótkiej konsultacji trwającej od 5 do 10 minut (jeśli pacjentka nie ma dodatkowych pytań), recepta na tabletkę „dzień po” jest przesyłana na podany przy rejestracji numer telefonu wraz z kodem, który należy podać w aptece. Dodatkowo pacjentka będzie musiała podać farmaceucie swój numer PESEL i dopiero na tej podstawie zostanie wydany lek. Dodatkowo warto wspomnieć, że tabletka "dzień po" jest dostępna w Polsce, tymczasem tabletka poronna często mylona z tabletką "dzień po" nie jest legalna w Polsce.

 

Dzięki telemedycynie i platformie haloDoctor.pl, receptę na tabletkę „dzień po” można uzyskać szybko i bez stresu. Skorzystaj z tej możliwości i dołącz do kobiet, które już przekonały się o tym, jakie to wygodne.

telemedycynalekarz przez Internetantykoncepcja awaryjnatabletka dzien po